Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
ASTM A588 Soğuk Haddelenmiş Karbon Çelik Sac Levha İnşaat İçin Düşük Alaşımlı
| Tip: | Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |
BA Yüzey Paslanmaz Çelik Plaklar 304/304L/321/316/309S Sıcak olarak yuvarlanmış 2B
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Sınıf: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
| Renk: | Doğal renk veya gerektiği gibi |
ASTM Yüksek Basınçlı Soğuk Haddelenmiş Sac Düşük Karbonlu Q345 Tavlama İşlemi
| teknik: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Uzunluk: | İhtiyaca göre |
A514 F Düşük karbonlu çelik plaka 20 mm 12 mm kalınlığında sıcak vallası kaplık levhası
| Anahtar kelime: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Kaynağı: | Jiangsu, Çin |
| Genişliği: | 600-2300mm veya istenildiği gibi |
Yarık Kenar SGCC Karbon Çelik Rulo MS Sıcak Haddelenmiş Yüksek Mukavemet
| Tip: | Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |
| HRB: | Tam Sert |
ASTM A36 Soğuk Haddelenmiş Öğütülmüş Karbon Çelik Sac 1200mm Genişlik İnşaat İçin
| Tip: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Uzunluk: | İhtiyaca göre |
| Kalın: | Gereksinimler olarak |
ASTM Q550d Q690d Endüstri Mühendisliği için Soğuk Haddelenmiş Hafif Çelik Sac
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
|---|---|
| Tip: | Çelik Levha, Sıcak Haddelenmiş Sac |
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, AISI,ASTM,DIN,JIS,GB,JIS,SUS,EN |
ASTM A588 GR B Dökümlü Çelik Paneller 5mm Kalınlığı 1500mm Genişliği Gemi Yapımı İçin
| Anahtar kelime: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Malzeme: | SS400,Q235,Q345R,A588,SA516,A572,S275,S355 |
| Kalınlığı: | 1-100mm veya gerektiği gibi |
Basınçlı Kap Çelik Levha Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Özel: | Yüksek basınç |
| lider zaman: | 7-10 gün |
SS400 Q345 İnşaat İçin Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Sac Levha 13mm
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | 2.0mm-13mm veya Müşteriye Göre Özelleştirilmiş |
| yüzey: | gümrük gerekliliklerine göre |


