Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
ASTM SS400 Hafif Sıcak Haddelenmiş Sac Levha Karbon 3000mm Makineler İçin
| Tip: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| yüzey: | parlak siyah |
ASTM A516 Gr 70 S355jr ASTM A36 Karbon Çelik Sıcak Lastikli Çelik Yaprak 1220*2440mm 6mm SPHC-B S235
| Avantaj: | Özel Üretimi Kabul Et |
|---|---|
| İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Ürün Adı: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
Konteyner için 8mm Kalınlık Sıcak Haddelenmiş Sac ASTM A36 Galvanizli
| Tip: | Çelik saç |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| Ticari Terim: | FOB,CRF,CIF,EXW |
Sofra için 2mm Kalın Sıcak Haddelenmiş Sac Karbon Alaşımlı ASTM A36 SS400
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Hata payı: | ±3% |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
S20C AISI 1020 Sıcak lastikli çelik levhası 14 ölçüm kalınlığı Karbon çelik orta
| Anahtar kelime: | Çelik Sac |
|---|---|
| Malzeme: | Üçüncü Taraf Denetimi Mevcut |
| Teknoloji: | Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş |
S50C 1045 Sıcak Haddelenmiş Sac 1000mm Dövme Sac Düz
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Hata payı: | ±3% |
| Uzunluk: | 1000-12000mm veya gerektiği gibi |
ASTM Q195 Q235 Sıcak Haddelenmiş Sac 200mm Plastisite Hafif Sac
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Standart: | ASTM,DIN,JIS,BS,GB/T |
| Malzeme: | Q195 Q215 Q235 Q345 |
ASTM A36 Bina İçin Sıcak Haddelenmiş Sac S235 500mm
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2-500mm, vb. |
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
Q195 Q235 Sıcak Haddelenmiş Sac 6 - İnşaat Aynası için 200mm
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Q195 Q253 |
| Standart: | ASTM,DIN,JIS,BS,GB/T |
ASTM S355JR S355 Kesme ve kaynak hizmeti ile 1000 mm sıcak vallası çelik levhası
| Malzeme: | S20C S25C S45C S40C S50C S55C S60C S65C S70C S75C vb. |
|---|---|
| Avantaj: | Özel Üretimi Kabul Et |
| Menşe yeri: | Jiangsu Çin |


