Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
A588 1055 Soğuk Haddelenmiş Sac Levha 0.2 - 4mm Kalınlık Pürüzsüz Yüzey
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme |
|---|---|
| Tip: | soğuk haddelenmiş |
| Uzunluk: | İhtiyaca göre |
ASTM A36 A283 Soğuk lastikli çelik levha levha lazer kesimi bina için özel boyut
| Ürün Adı: | soğuk haddelenmiş çelik levha |
|---|---|
| Genişliği: | 600mm-1250mm, 3m veya gerektiği gibi |
| Menşe yeri: | Jiangsu |
Q420 Q890 Q960 Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Demir Sac Tren İstasyonu İçin Yüksek Mukavemetli 75mm
| anahtar kelime: | Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| Hata payı: | ±1% |
AISI 0.12mm-2mm Parlak Yüzeyli Galvanizli Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo Sac Rulo
| yüzey: | Cilalı |
|---|---|
| Standart: | DIN GB ISO JIS ASTM |
| paket: | Standart Seaworth Paketleme |
İnce Karbon Soğuk Haddelenmiş Sac DIN SPCC SGCC 0.5mm-3.95mm
| Başvuru: | İnşaat, Mekanik İmalat |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-3,95 mm |
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
Q460 Yüksek Güçlü Sıcak Lastikli Karbon Çelik Taş Yapı Çelişimi
| Avantaj: | Yüksek güç |
|---|---|
| Spesifikasyon: | Aşınma ve Korozyon Direnci |
| Uygulama: | Basınçlı kap, kimyasal ekipman, kazan vb. |
Metal Q235 Soğuk Haddelenmiş Sac 3mm Gl Galvalume İnce Düşük Karbonlu Levha
| teknik: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Genişlik: | 400mm-2200mm |
| Hata payı: | ±1% |
Yüksek Karbonlu Soğuk Haddelenmiş Sac Levha 4mm Kalınlık ASTM Q345 Q235
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
|---|---|
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |
| yüzey: | Cilalı |
St13 Din1623-1 3mm Soğuk Haddelenmiş Sac Hafif Alaşımsız Çelikler Yapısal Çelik
| Şartname: | gereksinimlere göre |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | Standart denize uygun ambalaj |
| Tip: | soğuk haddelenmiş |
MS Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Levha ASTM A36 Demir Çelik Levha 20mm
| Tip: | Çelik saç |
|---|---|
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
| Standart: | AiSi |


