Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Damalı Levha Karbon Çelik Sıcak Haddelenmiş Sac ASTM A36 SS400
| Kalınlık: | 2-8mm |
|---|---|
| Dekoratif Desen: | Elmas, yuvarlak fasulye şeklinde, karışık oval şekil |
| Başvuru: | Binalar, köprüler, gemiler |
Q235 SS400 Soğuk lastikli çelik levha plaka 1mm 2mm kalınlığı ISO sertifikası GB/T 700 Standart
| Ürün Adı: | soğuk haddelenmiş çelik sac |
|---|---|
| Teknik: | soğuk haddelenmiş |
| Kalınlığı: | 0,3-3,0 mm veya gerektiği gibi |
HR Sıcak Haddelenmiş 12mm Çelik Levha Sac ASTM Q235
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Stoklamak: | Stokta var |
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
ASME SA515 GR.70 20MM Kalınlık Sıcak Haddelenmiş Çelik Sac Kazan Çelik Levha
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Malzeme: | A515 GR.70 |
| Standart: | ASTM,DIN,JIS,BS,GB/T |
A36 Demir Levha Karbon Çelik Rulo 37mm Sıcak Haddelenmiş SS400
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Çelik Rulo |
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, temiz, patlatma ve boyama |
İnşaat için S235 A105 Soğuk Haddelenmiş Çelik Levha 3.0mm Hafif Karbon Demir
| Tip: | soğuk haddelenmiş çelik sac |
|---|---|
| Uzunluk: | 6000mm-12000mm |
| Kalınlık: | 0,2 mm-3,0 mm |
Çatı Kaplama için ODM AZ185 Düz Galvalume Kaplı Galvanizli Çelik Sac
| Model numarası: | Galvalume Sac |
|---|---|
| Renk: | galvalüm beyaz |
| teknoloji: | soğuk haddelenmiş |
ASTM S275JR S355JR Karbon Çelik Sac Levha Soğuk Haddelenmiş 1220 X 2440MM
| İsim: | Soğuk haddelenmiş karbon çelik sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM,DIN,JIS,BS,GB/T |
| Menşe yeri: | Jiangsu ÇİN |
SUS JIS 420 430 Paslanmaz Çelik Yaprak Sıcak Dolaştırılmış Pürüzlü cilalanmış 3mm 5mm PVC Su geçirmez
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Ayna Kaplama |
| Kalınlığı: | 0,6-20 mm veya gerektiği gibi |
A36 A38 Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Sac Levha 0.12 - İnşaat İçin 100mm Kalınlık
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS |
| lider zaman: | 7-10 gün |


