Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
S235 ST37 ASTM Karbon çelik levha sıcak vallası 1220mm Genişliği Ms Yaprak Endüstri için
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Kalınlığı: | 0,3-20 mm veya gerektiği gibi |
S50c SAE1050 Sıcak lastikli karbon çelik levha C50 JIS G4051 6mm 8mm Kalıp Çerçeve için
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Şekli: | Düz tabak |
| Kalınlığı: | 0,3-20 mm veya gerektiği gibi |
OEM 2mm Sıcak Haddelenmiş Karbon Aşınmaya Dayanıklı Sac AISI Mn13
| Uzama: | ≥40% |
|---|---|
| Tip: | Aşınmaya Dirençli Plaka |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
NM400 500 Sıcak Dolaştırılmış Giyim Direncili Çelik Taş 15mm Özel Boyutlu Demir Taş
| Ürün: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac |
|---|---|
| Malzeme: | NM450 NM400 NM500 |
| Teknik: | sıcak haddelenmiş |
ASTM A514 A517 Karbon Alaşımlı Sac Sıcak Haddelenmiş Kazan İçin Özel Uzunluklar
| Kalınlık: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| Test yapmak: | Üçüncü Taraf Denetimi Mevcut |
Reklam ve Dekorasyon için 0.4mm Sıcak Daldırma Galvanizli Sac
| yüzey: | Siyah boya, vernikli boya, pas önleyici yağ, sıcak galvanizli, soğuk galvanizli, 3PE |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-4 mm |
| Uzunluk: | 30mm-2000mm, Gümrüklü |
AISI Q345 Q195 Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Sac Levha 16 Ölçü 1250MM Genişlik
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Seviye: | Q345 Q195 |
| Standart: | ASTM,DIN,JIS,BS,GB/T |
AISI Q345B Sıcak Haddelenmiş Gi Galvanizli Sac, Düzenli Pul 12 Ölçer ile
| yüzey: | galvanizli |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T (%30 mevduat), L/C |
| Pul: | Sıfır pul, normal pul, küçültülmüş pul, büyük pul |
ASTM Sk85 St37 Ss400 Karbon Çelik Sac Levha Sıcak Soğuk Haddelenmiş 6 'Genişlik
| Tip: | Çelik saç |
|---|---|
| teknoloji: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
| Ticaret Koşulları: | FOB,CFR,CIF,EXW |
Sıcak yuvarlanmış A36 Çelik Galvanizli Yaprak Z120g 1.2mm 1260mm Genişliği Düzenli Spangle
| Ürün Adı: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Malzeme: | DX51D,SGCC,SECC,Q235,Q195,A36 |
| Teknik: | Sıcak haddelenmiş, sıcak daldırma |


