Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
NM450 300mm Kalınlık Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac Sıcak Haddelenmiş Yüksek Mukavemetli Alaşım
| Adı: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac |
|---|---|
| Sınıf: | NM 450 NM400 Hardoxs450/500/550/600 |
| Malzeme: | NM360/400/450/500 |
Mimari Görünüm İçin 10mm Sıcak Daldırma Galvanizli Sac Levha
| Tip: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-4 mm veya gerektiği gibi |
| Ticaret Koşulları: | FOB, CFR, CIF |
Reklam ve Dekorasyon için 0.4mm Sıcak Daldırma Galvanizli Sac
| yüzey: | Siyah boya, vernikli boya, pas önleyici yağ, sıcak galvanizli, soğuk galvanizli, 3PE |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-4 mm |
| Uzunluk: | 30mm-2000mm, Gümrüklü |
S550GD G90 Çatı için Soğuk Lastiklenmiş Galvanizli Çelik Yaprak 24 Ölçümlü HDG Plakası
| Ürün Adı: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
| Uygulama: | İnşaat, Otomotiv, Makine vb. |
Sıcak yuvarlanmış A36 Çelik Galvanizli Yaprak Z120g 1.2mm 1260mm Genişliği Düzenli Spangle
| Ürün Adı: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Malzeme: | DX51D,SGCC,SECC,Q235,Q195,A36 |
| Teknik: | Sıcak haddelenmiş, sıcak daldırma |
ASTM A240 0.5mm Paslanmaz Çelik Yaprak 304 430 Lazer kesimi No.8 Film ile Polonya
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm veya gerektiği gibi |
| Kalınlığı: | 0.3mm-3.0mm veya gerektiği gibi |
Duplex 8K paslanmaz çelik levhası soğuktan yuvarlanmış 2205 Metal cilalanmış bitmiş özel yapımı
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Tedavi: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
Sıcak yuvarlanmış paslanmaz çelik levhası 2B BA HL Elektrik enerjisi için yüzey değirmen rengi
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Malzeme: | 200 Serisi 300 Serisi 400 serisi |
| Sınıf: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
SGCC Z35g Galvanizli Çelik Yaprak SGS Test Sıfır Spangle ile 0.45mm Kalınlığında Çinko Kaplama
| Anahtar kelime: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Genişliği: | 600mm-1500mm veya gerektiği gibi |
| Örnek: | Sağlamak |
JIS SUS 410 420 430 2cr13 3cr13 Paslanmaz Sus420j2 Çelik levha 2b Yüksek sıcaklığa dayanıklı
| Dayanıklılık: | ±1% |
|---|---|
| Genişliği: | 1000mm-2000mm veya gerektiği gibi |
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |


