Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Metal Slit Edge Paslanmaz Çelik Yaprak Düz Plak 316LN X2CrNiMoN17 1.4406 Anodize Poliş
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,GB |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0.3mm-3.0mm veya gerektiği gibi |
| Teknik: | Soğukta yuvarlanmış Sıcakta yuvarlanmış |
Sıcak Haddelenmiş Gi Sac 1mm Galvanizli Çelik AISI Q345B
| Uzunluk: | gereği olarak |
|---|---|
| Fiyat terimi: | T/TL/C (%30 mevduat) |
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
Gemi İnşa DIN 0.1mm Sıcak Haddelenmiş Hafif Çelik Levha
| OD: | 219 - 3048 mm |
|---|---|
| Başvuru: | Köprü, Gemi, Bina, Duvar, Kazan |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
Q235 Q345 Isı Eşanjörleri İçin Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Rulo
| Tip: | Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |
| Hata payı: | ±1% |
DC03 DC06 Galvanizli Çelik Rulo Metal Sıcak Haddelenmiş ST37 DX51
| Yüzey işleme: | galvanizli |
|---|---|
| Pul: | Normal Pul, Mini Pul, Büyük Pul |
| Başvuru: | Konteyner Plakası |
AISI ASTM A36 Karbon Çelik Rulo 5MM Kalınlık Özelleştirilmiş Sıcak Haddelenmiş
| anahtar kelime: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Marka adı: | Wuxi Hengchengtai |
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
Sıcak olarak yuvarlanmış, aşınmaya dayanıklı çelik levha levhası NM400 AR500 Yüksek Sertlik 400 500
| Anahtar kelime: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac |
|---|---|
| Malzeme: | NM400 NM450 AR400 AR500 vb. |
| Kalınlığı: | 2mm-100mm veya gerektiği gibi |
BA Yüzey AISI 303 Paslanmaz Çelik Yaprak Soğuk Dolaştırılmış Özel Desen
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Kenar: | Değirmen Kenarı, Yarık Kenar |
6mm Kalınlık Paslanmaz Çelik 316 Sac Sıcak Haddelenmiş 4 Feet*8 Feet
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,GB |
Gemicilik Karbon Çelik Yapısı Ah36 Dh36 Temper 1000mm Ccs Sertifikası
| Anahtar kelime: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Marka: | ANSTEEL,XINGCHENG |
| Genişliği: | 600-2300mm veya gerektiği gibi |


