Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
ASTM A283 C Sınıfı Karbon Çelik Plakası İnşaat Malzemesi İçin Hafif Sıcak Dolaştırılmış 4 X 8 Inç
| Anahtar kelime: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Marka: | ANSTEEL,XINGCHENG |
| Genişliği: | 600-2300mm veya gerektiği gibi |
ASTM S275j2 Karbon Çelik Yaprakları Sıcak Dolaştırılmış Q235 Q355 Mül Yüzeyi Lazer Kesimi
| Anahtar kelime: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Kaynağı: | Jiangsu, Çin |
| Kenar: | Çatlak/Mill Kenarı |
Sıcak olarak yuvarlanmış deniz çelik levhası Karbon çelik levhası SS400 A36 EQ70 Soğuktan yuvarlanmış levha DC01 DC04
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Kalite: | Üçüncü Taraf kalite denetimi |
| Teslim Zamanı: | 7-10 gün |
Çinko Kaplı Galvanizli Sac Karbon Levha Demir Metal
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş Esaslı |
|---|---|
| Sertlik: | Tam Sert |
| Başvuru: | Soğuk şekillendirme |
Yuvarlak Düz Karbon Çelik Çubuk 5.8m Galvanizli Kare Sıcak Haddelenmiş
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / Soğuk Haddelenmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Q345B,Q345C,Q345D,Q345E,Q390,Q390B,Q390C,Q390D,Q390E, Q420,Q420B,Q420C,Q420D,Q420E,Q460,Q460D, Q500C |
| Tip: | Yuvarlak çubuk, Köşebent, Kare çubuk, Düz çubuk |
0.2MM Sıcak Daldırma SGCH Galvanizli Sac 0.3MM DX51d DX52d DX53d
| Tip: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-4 mm veya gerektiği gibi |
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M, müşterinin gerçek ihtiyacına göre |
AISI Q235B Karbon Çelik Bobin 5.7*1250mm Yapı için Sıcak Dolaştırılmış Annealed
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Model numarası: | SS400,Q235,Q345R,SA302,SA516,A572,S275,S355 |
| Kalınlık: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
SUS304 06Cr19Ni10 Paslanmaz Çelik Yaprak Inox 310S Özel Yüksek Korozyon Direnci
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Sınıf: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,GB |
SPCC DC01D Galvanizli Çelik Taş Gi Taş 4' x 8' ISO Sertifikası Çatı için
| Anahtar kelime: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Genişliği: | 600mm-1500mm veya gerektiği gibi |
| Pul: | Normal Pul, minimum Pul, Büyük Pul, Sıfır Pul |
NM450 NM500 Kullanıma dayanıklı çelik levha 10mm 30mm Yüksek Sertlik
| Ürün Adı: | Aşınmaya dayanıklı çelik sac |
|---|---|
| Malzeme: | NM400 NM450 NM500 AR500 |
| Kalınlığı: | 4-100mm veya gerektiği gibi |


