Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
DX51D Z140g Galvanizli Çelik Yaprak 0.12 - 6 mm Kalınlığı Metal Demir Plakası
| Malzeme: | Galvanize çelik |
|---|---|
| Teknik: | Sıcak haddelenmiş, sıcak daldırma |
| Kalınlık: | 0.5mm-3mm Veya Gerektiği Gibi |
AISI 304 304L paslanmaz çelik levhası SS Metal levha filmle fırçalanmış yüzey
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Kalınlığı: | 0.3mm-3.0mm veya gerektiği gibi |
ASTM Dx53d Dx54d Galvanized Steel Sheet Zinc Coated Cold Rolled 0.5MM Thick
| Tip: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2000mm veya gerektiği gibi |
| Çinko kaplama: | Z30-275g |
26 Kalibreli Demir Galvanizli Çelik Yaprak Parmak Önceki Baskı A283 S355 Gi Plak Kesme
| Yüzey finişi: | Galvanizli Kaplama |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,6-20 mm veya gerektiği gibi |
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme |
SPCC DX51D DX52D Z30-275g Galvanizli Çelik Yaprak 600-2000mm Genişliği PVC Kaplama
| Anahtar kelime: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Genişliği: | 600mm-1500mm veya gerektiği gibi |
| Örnek: | Sağlamak |
304L 304H paslanmaz çelik levhası 6m uzunlukta PVC lazer test sertifikası levhası
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Sınıf: | 200 Serisi,300 Serisi, 400 Serisi |
| Dayanıklılık: | ±1% |
4 X 8 Ft 20 Ölçer Paslanmaz Çelik Sac 8k 2b Ayna SS Plaka 201 301 Sıcak Haddelenmiş
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 410 420 430 904L |
| Kenar: | Freze Kenar Yarık Kenar |
12mm Yüksek Tokluk Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac NM360D/E A283 A36
| Uzunluk: | 4-12 m |
|---|---|
| avantaj: | Yüksek Korozyon Direnci |
| Malzeme: | NM360D NM360E |
Kullanıma dayanıklı çelik plaka düşük karbonlu çelik plaka EH400 NM400D/E S355JR S355J0
| Standart: | GB, JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Çelik sınıfı: | NM400D NM400E |
| Sertlik: | 360-450 HB |
NK-EH360 Yüksek Kaynaklı Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac Hrpo Çelik 10mm S355J2 S355J0 S355JR
| Dış görünüm geçişi: | EVET |
|---|---|
| Stoklamak: | Stokta var |
| Malzeme: | NM360L |


