Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
AISI Q345 Q235 Bina için Sıcak Haddelenmiş Çatı Sayfası Karbon Çelik Rulo
| yüzey: | Tablo |
|---|---|
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
| Standart: | DIN GB ISO JIS ASTM |
Astm A36 Galvanizli Çelik Yaprak Z200g Sink Kaplı 26 Ölçümlü Sıcak Daldırılmış
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Çinko Kaplama: | 30-275 gr/m2 |
| Kalınlığı: | 0.5mm-3mm Veya Gerektiği Gibi |
ASTM DX51D Galvanizli Çelik Taş Çatı Taşı Sıcak Batırılmış Düzenli Spangle
| Kalınlığı: | 0,3-6 mm veya gerektiği gibi |
|---|---|
| Renk: | gümüş veya gerektiği gibi |
| İşleme: | Çukurlanmış, iplik, boyalı, yağlanmış, kesilmiş, delikli |
DC52D+AZ DC53D+AZ Sıcak Daldırma Çelik Rulo Galvalume Çelik Rulo
| Kalınlık: | 0,3-2 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 700-1250mm |
| Başvuru: | Soğuk şekillendirme |
Kurşun Geçirmez için ASTM PRO500 Karbon Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
| Fiyat terimi: | T/TL/C (%30 mevduat) |
|---|---|
| sertifika: | ROHS, ISO9001 |
| Adedi: | 1 ton |
LR Derecesi DH40 Karbon Çelik Plak Deniz Yaprağı 2000mm Genişliği DH36 Sıcak olarak yuvarlanmış
| Anahtar kelime: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Kaynağı: | Jiangsu, Çin |
| Teknik: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
ASTM Q195 Karbon Çelik Çubuk A36 A53 3 - 6mm Sıcak Dolaştırılmış Endüstri İçin ISO Sertifikası
| Anahtar kelime: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Çubuk |
|---|---|
| Malzeme: | Q195 Q215 Q215b Q235 Q275 Q295 |
| Teslim süresi: | Genellikle 7 gün içinde, süre ürün sayısına bağlıdır. |
ST37 Karbon Çelik Bobin Sıcak Dolaştırılmış JIS G3103 Metal Rulolar Siyah 1250mm Endüstri İçin
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Malzeme: | ST37 A36 S235 S275 S355 |
| Teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
Yüksek Mukavemetli 6mm Aşınmaya Dayanıklı Plaka Sıcak Haddelenmiş Karbon Nm400
| Kalınlık: | 6-150mm |
|---|---|
| Şartname: | Yüksek güç |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
Yüksek Güçlü Yağlanmış Yüzey Karbon Çelik Plakası St52 Q345B Düz Yaprak HR Siyah
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Certificate: | ISO, SGS, CE |


