Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Çinko Galvanizli Çelik Oluklu Çatı Kaplama Levhası Dx51d Dx54d Sıcak Daldırma
| Tip: | Galvanizli Sac |
|---|---|
| sertifika: | ISO9001 |
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS |
5X10FT Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Düz Sac Levha 4X8FT DC51D DC52D
| Tip: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-4 mm |
| Yüzey işleme: | galvanizli |
İnşaat malzemesi 2205 2507 Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik plaka 0.3mm kalınlığında ayna Hl bitirme
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Malzeme: | 201 304 316 316L 410 420 430 904L |
| Kenar: | Değirmen Kenarı, Yarık Kenar |
Sıcak olarak yuvarlanmış karbon çelik plaka 10 mm kalınlığında 65Mn düşük levha ASTM A572 A1008
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Kaynağı: | Jiangsu, Çin |
| Kenar: | Çatlak/Mill Kenarı |
JIS S45c 45# Sıcak olarak yuvarlanmış karbon çelik bobini Özel Boyut Ms Demir Rulo Tam Sertlik
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 vb. |
| Bobin Ağırlığı: | 3-5 ton veya gerektiği gibi |
GA DX51D Galvanizli Çelik Rulo ÇİNKO Kaplama Soğuk Haddelenmiş Z275 Sac Levha Şeridi
| teknik: | Soğuk/Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | metal çatı, demir sac, çatı kaplama levhası, vb. |
| Genişlik: | 600mm-1500mm veya gerektiği gibi |
Soğuk olarak yuvarlanmış ASTM A36 Hafif Karbon Çelik Bobin Lazer Kesme Bina için Siyah
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme |
A173 gr. C A214 Gr. C Dikişsiz Karbon Çelik Kazan Borusu 6M Uzunluk Sıcak Haddelenmiş
| Tip: | Karbon çeliği kazan borusu |
|---|---|
| Uzunluk: | 6m, 1~12m veya gerektiği gibi |
| Dış çap: | 20 - 1500 mm veya gerektiği gibi |
ASTM A283 C Sınıfı Hafif Karbon Çelik Plakası Düz Yaprak 6 mm Kalınlık Yüksek Sertlik
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Kenarlar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
Araba Yapımı İçin Yüksek Hassasiyetli Galvanizli Sac Mukavemet Yapısal AISI DC51d
| Seviye: | Nm 400, Nm 450, Nm 500, Nm 550 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-4 mm |
| Yüzey işleme: | galvanizli |


