Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
St52 SAE 1010 Karbon çelik plaka 5 mm kalınlığı 4x8 düz şekilli çelik levha HR
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Standart: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
| Sertifika: | CE, RoHS, BIS, JIS, ISO9001 |
Yapı Malzemesi İçin 430 3mm Paslanmaz Çelik Levha Sac Ayna Altın 4X8 Boyutu
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| teknik: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
| Kenar: | Freze Kenar Yarık Kenar |
5mm-120mm Ultra AR Çelik Levha Aşındırıcı Karbon Levha JISG3101 NM500A/B/C
| Isı tedavisi: | söndürme tavlama |
|---|---|
| Test yapmak: | Üçüncü Taraf Denetimi Mevcut |
| Malzeme: | NM500A NM500B NM500C |
18 Ayar Soğuk Haddelenmiş Cr Sac ASTM A512 Gr50 A36 ST37
| teknoloji: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Adedi: | 1 ton |
| sertifika: | API, ISO9001 |
ASTM A36 A283 MS Karbon çelik levha soğukta yuvarlanmış 1220mm genişliğinde çelik paneller Yapı
| Kalınlığı: | İhtiyaca göre |
|---|---|
| Ticari Terim: | FOB,CFR,CIF,EXW |
| Paket: | İhracat İçin Denize Uygun Ambalaj |
AISI S235Jr Q235 16mm Soğuk Sıcak Haddelenmiş Çinko Karbon Çelik Rulo Ms Kazan Hafif Düşük Karbonlu Çelik Metal Rulo
| Tip: | Çelik Rulo |
|---|---|
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Rulo |
| bobin kimliği: | 508 mm/610 mm |
AR500 Kullanıma dayanıklı çelik levha aşınma çelik levha sıcak yuvarlanmış destek püskürtme
| Marka: | çelik |
|---|---|
| Model: | AR500,AR400 |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
ST37 2mm Kalınlık Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Rulo 1500 Konteyner Plakası İçin Kullanılan Genişlik
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Kalın: | 0,8-4,0 mm veya gereği olarak |
| Şekil: | Düz sac bobin |
Sıcak Daldırma AISI Q235 Q345 Galvanizli Çelik Rulo Yapısal Sac
| Uzunluk: | gereği olarak |
|---|---|
| Genişlik: | 600mm-1250mm |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
Yüksek Kaliteli ASTM A283 Sınıf C Demir Karbon Çelik Rulo 2mm Kalınlık Sıcak Haddelenmiş
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Genişlik: | 500-2500mm veya müşteri gerektiği gibi |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme |


