Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
AISI 201 304 Paslanmaz çelik levha 2B BA Yüzey ASTM 240 0.5mm Soğukta yuvarlanmış 1000mm
| Kalınlık: | 0,3 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Şekli: | düz |
| Tedavi: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
OEM Sıcak Daldırma ASTM EN10346 Galvanizli Sac Çelik 4mm~300mm
| Uzunluk: | gereği olarak |
|---|---|
| teknoloji: | Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş |
| Yüzey Rengi: | şerit |
Su Jet Kesme GB/T Standart Karbon Çelik Plakası ASTM A36 Orta Kalınlıklı Demir Yaprak
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,3-20 mm veya gerektiği gibi |
| Genişliği: | 600-2200mm veya gerektiği gibi |
AISI SUS 304 Paslanmaz Çelik Levha Sac 0.3mm-6mm Bina İçin ISO Sertifikası
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,GB |
904L Ayna Yüzeyi Paslanmaz Çelik Taş Yaprak Soğuk Dolaştırılmış 0.3mm-3.0mm
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3,0 mm |
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,GB |
Mühendislik için Soğuk Haddelenmiş Siyah Karbon Çelik Rulo 2200mm Kaplı Galvanizli
| İsim: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Standart: | ASTM,DIN,JIS,BS,GB/T |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
JIS G3302 SGCC Galvanizli Çelik Gi Plakası 1220mm Genişliği Sıcak Batırılmış Çinko Kaplama
| Yüzey işleme: | galvanizli |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
| Genişlik: | 1000mm-1500mm veya gerektiği gibi |
0.3mm Z275 G350 Prime Hot Dip Galvanize Steel Coil JIS ASTM DX51D SGCC
| Uygulama: | çatı kaplama,Dekor,Flanş Plakası,ticari kullanım,Şekillendirme |
|---|---|
| Pul: | Düzenli pul, minimum pul, sıfır pul, büyük pul |
| Ürün Adı: | galvanizli çelik bobin |
SUS AISI A36 Karbon Çelik Rulo 1000mm SS400 A283 Çelik Levha Sac
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |
| Hata payı: | ±1% |
ASTM A653 Galvanizli Çelik Rulo Metal Çinko Kaplı 3mm SPGC Soğuk Haddelenmiş
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1500mm veya Özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 0.2mm-3mm |


