Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
ASTM A572 Sınıf 50 Karbon Çelik Plakası Demir Yapı için Özel Boyut
| Key Word: | Carbon steel plate |
|---|---|
| Grade: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Certificate: | ISO, SGS, CE |
GB ASTM 42CRMO Karbon Çelik Rulo Cr ve Hr Sac Cilalı Yüzey
| yüzey: | Tablo |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| Standart: | DIN GB ISO JIS ASTM |
Yapı Malzemeleri İçin DC02 CRC Karbon Çelik Rulo 20mm Soğuk Haddelenmiş HRC
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |
| Hata payı: | ±1% |
Z320g Yüksek Mukavemetli Galvanizli Çelik Rulo 4.0MM Q235 SS400 A36 Sıcak Daldırma
| teknik: | Sıcak Daldırma |
|---|---|
| Hata payı: | ±2% |
| Kalınlık: | 1,5-4,0 mm |
Sıcak Daldırma PPGI Boyalı Galvanizli Çelik Rulo Renk Kaplamalı 1220mm Genişlik
| Ticaret Koşulları: | FOB,CFR,CIF,EXW |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | İhracat İçin Denize Uygun Ambalaj |
| Malzeme: | Galvanize çelik |
Çelik Yapı için SS400 Q235 GRADE C / D AISI1020 Karbon Çelik Rulo
| teknoloji: | Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Kazan&Ekonomizer, Enerji, Petrokimya, Madencilik, Gıda, Kağıt, Gaz Ve Akışkan Sanayi |
| Genişlik: | gereksinim olarak |
Dikişsiz Sıvı Yağ 6m 12m Karbon Çelik Boru Astm A53 A106 Api 5l Grb
| Yüzey işleme: | Sıcak Haddelenmiş, yağlı, boyalı, galvanizli, |
|---|---|
| Dış çap: | 20 - 1500mm |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
Q195 Siyah Dikdörtgen Çelik Boru 6m Çit Borusu İçin Oyuk Kesitli Boru
| Malzeme: | Q195, Q215, Q235, A53 |
|---|---|
| Uzunluk: | 6m veya 5.8m veya gümrük gereği olarak |
| Boyut: | 12*12mm-600*600mm |
Çinko Kaplı Galvanizli Çelik Rulo Sıcak Daldırma ASTM Q235 5mm Kalınlık
| anahtar kelime: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| bobin kimliği: | 600-1500mm |
İnşaat Yapısı İçin Alaşımsız Karbon Çelik Boru 150mm Dikişsiz
| Tip: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Uzunluk: | İhtiyaca göre |
| OD: | İhtiyaca göre |


