Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
5 - 15 inç Karbon Çelik Tüp ASTM Q690 Q720 Q890 kaynak yuvarlak kare
| Anahtar kelime: | Sıcakta yuvarlanmış çelik boru |
|---|---|
| Paketleme: | Denize Uygun Ambalaj |
| Sertifika: | ce, BIS, JIS, GS, ISO9001 |
Yüksek Güçlü Düşük Karbonlu Çelik Plakası Q345 MS S275JR
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Denetim: | SGS / BV / İhtiyaçlarınız olarak |
| Kalınlığı: | 1-100mm veya gerektiği gibi |
ASTM A36 3mm 8mm Karbon Çelik Bobin HRC Siyah Özel Boyut ISO Bina için
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 vb. |
| bobin kimliği: | 508-610mm veya isteğinize göre |
SAE 1010 Düşük Karbonlu Çelik Bobin GB Standart 20 Ölçüm 1220mm Genişlik HRC Hafif Yüzey
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 vb. |
| Kenar: | Yarık Kenar / Freze |
EN10025 Standart Karbon Çelik Bobin S275JR S355JR HR Çatı için Çelik Rulo 1220mm
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 vb. |
| Sertifika: | ISO9001:2008,SGS veya gerekirse |
PPGI önceden boyanmış galvanizli çelik bobini Ral Renk kaplanmış sıcak batırılmış 1220mm Genişlik
| Anahtar kelime: | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Teknoloji: | Önçe boyanmış + sıcak daldırılmış galvanize edilmiş |
| Renk: | Ral standart rengi veya gerektiği gibi |
St52-3 Soğuk Haddelenmiş Karbon Çelik Boru Dikişsiz Alaşımsız Sıradan Yapısal
| Başvuru: | Yapısal Boru |
|---|---|
| teknoloji: | soğuk haddelenmiş |
| OD: | Özelleştirilmiş |
Yapı Malzemesi ASTM Q235 Q345 Ms Karbon Çelik Rulo Bobin İçinde Hafif Siyah Metal Sac
| Hata payı: | ±1% |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-100 mm |
| Malzeme: | Q195,Q235 |
Çinko Kaplı Galvanizli Çelik Rulo Rulo Düzenli Pul G40 G60 1250mm Genişlik
| anahtar kelime: | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| Kalınlık: | 3mm-16mm veya özelleştirilmiş |
| Hata payı: | ±1% |
ASTM A36 Galvanizli Çelik Bobine Sıcak Daldırma 1000mm Genişliği Çatı Yaprakları için Sink Kaplı
| Paketleme: | Standart ambalajı dışa aktar |
|---|---|
| Gerilme direnci: | 270-500N/mm2 |
| Uzama: | %16-30 |


