Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
ASTM 0.48mm Renkli Kaplamalı Ön Boyalı Galvalume Sac Rulo
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| Hizmet: | 24 Saat Çevrimiçi |
Normal Pul Galvanizli Çelik Rulo 150 Mm SGCC SECC JIS G3302 GI Şerit
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme |
|---|---|
| Pul: | Düzenli Pul |
| teknoloji: | Sıcak Daldırma |
Bina İnşaatı İçin ASTM Q235 A36 Karbon Çelik Rulo 3.5MM Kalınlık
| Ürün adı: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Menşe yeri: | Jiangsu ÇİN |
| Hata payı: | ±1% |
G350 Z180 Gi Çelik Galvanizli Çelik Bobin Tam Sertlik 0,5 mm Çatı için
| Ürün Adı: | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Standart: | JIS G3302 / JIS G3312 /JIS G3321/ ASTM A653M / A924M 1998 |
| Çelik sınıfı: | CGCC DC51D+Z |
break
| Ticari Terim: | FOB,CFR,CIF,EXW |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | İhracat İçin Denize Uygun Ambalaj |
| Malzeme: | Galvanize çelik |
S355jr Gr.A Gr.B Ms Hafif Karbon Çelik Rulo Düşük Alaşımlı Yapı Yüksek Mukavemet
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar |
| Test yapmak: | Üçüncü Taraf Denetimi Mevcut |
Bina Astm A53 Sınıf B Karbon Çelik Boru Erw Kaynaklı / Dikişsiz Sch40
| Kalınlık: | 1 - 10mm |
|---|---|
| OD: | 20 - 219 mm |
| Yüzey işleme: | Galvanizli veya Boyalı, Galvanizli, boyalı veya pas önleyici yağlı |
AISI ASTM JIS CR4 Galvanizli Çelik Rulo CR4 DX51D 0.85mm Soğuk Haddelenmiş Sıcak Daldırma
| Genişlik: | 600mm-1500mm |
|---|---|
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Teslimat süresi: | 7-15 iş günü ile |
Yapı Malzemesi İçin 16 Ölçü SGCC Galvanizli Çelik Rulo Çinko Kaplı HDG
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme |
| Çinko kaplama: | 30-270g |
DX51D Z50g Galvanizli Çelik Rulo Sıcak Daldırma 0.6mm 2mm Kalınlık Çinko Kaplı
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2000mm veya gerektiği gibi |
| Ticaret Koşulları: | FOB CIF CFR EXW |


