Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Yüksek Basınçlı Kazanlar İçin Soğuk Çekilmiş Din C22 1020 Dikişsiz Karbon Çelik Boru
| Başvuru: | Kazan Borusu |
|---|---|
| Uzunluk: | gereksinim olarak |
| OD: | Özelleştirilmiş |
ASTM Grade50 Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo İnşaat İçin Çinko Sac Rulo
| teknoloji: | Sıcak Daldırma |
|---|---|
| yüzey: | desenli |
| Test yapmak: | Üçüncü Taraf Denetimi Mevcut |
Siyah İçi Boş Bölüm Karbon Boru Q235 Karbon Çelik Boru Kare Metal Boru
| OD: | 20 - 219 mm |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Uzunluk: | 12M, 6m, 5,8m, gerektiği gibi, 1-12m |
GB Cilalı Paslanmaz Çelik Boru ASTM A312 Soğuk Bina İçin 1000mm Haddelenmiş
| Boyut: | Normal boyut |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Ticaret Koşulları: | FOB CIF CFR EXW |
Otomobil İçin Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo 3000mm Yuvarlak Şekil
| Ürün adı: | Galvanizli ÇelikBobin/Şerit |
|---|---|
| Standart: | JISG3302,JISG3312,JISG3313, EN10142,ASTMA653M,DIN1716,vb. |
| Kalınlık: | 0.12~6mm veya istek üzerine |
DX51D SGCC Z275 26 Kalibreli Sıcak Dönüştürülmüş Elektro Galvanizli Çelik Bobin Tam Sert
| Sınıf: | DX51D,SGCC veya gerektiği gibi |
|---|---|
| Pul: | Düzenli pul, minimum pul, sıfır pul, büyük pul |
| Ürün Adı: | galvanizli çelik bobin |
DX51D+Z Oluklu Çelik Çatı Kaplama Alüminyum Çinko Kaplı Galvanizli Demir Sac
| Çelik: | Çelik Çatı Kaplama Levhası |
|---|---|
| yüzey: | Galvalüm |
| teknoloji: | soğuk haddelenmiş |
Dx51 SPCC Sınıfı Galvanizli Çelik Rulo Z275 Z150 Gl Rulo Sac Şerit
| İşleme Hizmeti: | Delme, Kesme, Bükme, Rulo Çözme |
|---|---|
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
| Kalınlık: | 0,3-6 mm |
ASTM SGCC Z120g Galvanizli Çelik Bobin Sıcak Daldırılmış Metal Rulo Endüstri İçin ISO Sertifikası
| Malzeme: | DX51D DX52D SGCC SECC Q195 Q235 Q345 |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 3-15 MT |
| Kalınlığı: | 0.2-10mm veya gerektiği gibi |
1.5mm-25mm GI Tek Taraflı Kaplı Sıcak Daldırma Galvanizli Rulo Çelik Metal DX51D
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
|---|---|
| Özel Kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| teknik: | Elektro |


