Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
RAL9002 Boyalı Galvalume Çelik Rulo Ppgi Çelik 0.12 Mm -2.5 Mm
| paket: | Standart denize uygun ambalaj |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,12-2,5 mm |
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
65mn Astm A29m Karbon Çelik Rulo 20mm 35mm 45mm
| teknik: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Yüksek mukavemetli parçalar |
| Şartname: | Yüksek güç |
G60 G90 Galvanizli Çelik Rulo Şerit 700mm Dx51d SPCC SGCC
| Genişlik: | 700-1500mm |
|---|---|
| yüzey: | Özel Pul |
| Sertlik: | Orta Sert |
G550 S320GD Galvanizli Çelik Rulo Şeridi 20 Mm Yapı İçin Soğuk Haddelenmiş
| açıklama: | Özelleştirilmiş ürünleri kabul edin |
|---|---|
| Çinko kaplama: | 30~600g/m2 |
| Yağlı veya yağsız: | biraz yağlanmış |
Yapı Malzemeleri İçin Sıcak Daldırma SGCC Galvanizli Çelik Rulo DX51D Z275 Çinko Kaplı
| Tip: | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | SGCC,DX51D |
| Kalınlık: | 0,12-6 mm veya gerektiği gibi |
UNS Tam Sert Galvanizli Çelik Rulo Özelleştirilmiş Pul GI Sac Sınıfı
| Yüzey işleme: | Müşteri isteğine göre siyah veya yağlı |
|---|---|
| Pul: | Normal Pul, Küçültülmüş Pul, Pul Yok |
| Seviye: | Q345 |
Hafif Galvanizli Paslanmaz Çelik Damalı Çelik Levha Bar Izgarası 2 Mm-8 Mm
| Tip: | Sıcak Daldırma |
|---|---|
| Pul: | Küçültülmüş Pul Kaplama veya Özelleştirilmiş |
| Sertlik: | Orta Sert |
Soğuk çekilmiş karbon çelik çubuk ASTM A500 A588 20mm 5000mm Uzunluk Siyah yüzey
| Anahtar kelime: | Karbon çelik çubuk |
|---|---|
| Çapraz: | 3-200mm veya gerektiği gibi |
| Şekli: | yuvarlak çubuk |
0.3mm-3.0mm 304 Paslanmaz Çelik Levha Sac 2000mm Değirmen Kenarı Soğuk Haddelenmiş Ayna Kaplama
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| paket: | Standart İhracat Paketi |
Yüksek Basınçlı Kazanlar İçin Soğuk Çekilmiş Din C22 1020 Dikişsiz Karbon Çelik Boru
| Başvuru: | Kazan Borusu |
|---|---|
| Uzunluk: | gereksinim olarak |
| OD: | Özelleştirilmiş |


