Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
AISI Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levha Nm500 Ar400 500hb Hb400 Hardo450 1.3401 Nm400 Demir
| Uzunluk Aralığı: | 2500mm 3000mm 5800mm 6000mm |
|---|---|
| Hata payı: | 0,1-0,25 mm |
| Genişlik Aralığı: | 1000mm 1200mm 1500mm 1800mm 2000mm |
AISI PPGI Renkli Ön Kaplamalı Gi Sac Rulo Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik
| Başvuru: | Inşaat, ev aletleri, gemi yapımı vb. alanlarda yaygın olarak kullanılır. |
|---|---|
| Genişlik: | 600-1500mm |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Yeşil, Turuncu, vb. |
ASTM Q235 5mm Damalı Galvanizli Çelik Taban Sac Yüzey Galvaniz Kaplamalı
| Başvuru: | Konteyner Plaka, Mimari dekorasyon, lüks kapılar, asansörler |
|---|---|
| Genişlik: | 1.2m |
| Hata payı: | ±1% |
ASTM Ral 9012 Beyaz Ppgi Boyalı Galvanizli Çelik Rulo Sac
| Başvuru: | Basmakalıp |
|---|---|
| Pul: | pul yok |
| Renk: | RAL Rengi |
Özel 0.08mm-5mm Mn65 CR Bule Çelik Şerit Rulo Sac SK85 51CrV4
| Uzunluk: | gereği olarak |
|---|---|
| Başvuru: | Çelik Atölyesi, Çelik Yapı Platformu |
| avantaj: | Kararlı özellik ve doğru boyut |
Dikişsiz Api J55 5dp A106 Grb Karbon Çelik Yuvarlak Boru 4.5 İnç
| Kullanımı: | Petrol Gaz Kanalizasyon Taşımacılığı |
|---|---|
| Dış çapı: | 20 - 1500mm |
| Teknik: | efw |
JIS G3302 SGCD Z12 Z18 Z22 Z25 Yapı Panosu için Galvanizli Çelik Rulo Rulo
| teknoloji: | Sıcak Daldırma |
|---|---|
| yüzey: | Kişiye Özel Desenli |
| Test yapmak: | Üçüncü Taraf Denetimi Mevcut |
22 Ayar Galvanizli Çelik Rulo Şerit Sac Spagle Kaplama Z275
| Kalınlık: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Pul: | Pul Kaplama |
| Çinko Ağırlığı: | 40, 60, 80 gr/m2 |
PPGI Renk Kaplı 1-3mm Kalınlığı DX51D DX52D S350GD S550GD Ön boyama galvanizli çelik sarmal dalgalanmış çatı levhası
| Ürün Adı: | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Genişliği: | 1000-1250mm |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
Z180 G90 Z275 Çatı Sayfası İçin Galvanizli Çelik Rulo Haddelenmiş Çinko Kaplama
| Kenar: | Yarık Kenar |
|---|---|
| Çinko Ağırlığı: | 80, 100, 120, 180 gr/m2 |
| Kalınlık: | 0,12-6 mm |


