Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Çinko kaplı galvanizli çelik bobin HDGI / GI S235 S355 Sıcak daldırılmış C sınıfı Hafif
| Anahtar kelime: | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf: | DX51D/DX52D |
| Sertlik: | Orta Sert |
Özelleştirilmiş 2 mm Sıcak Daldırma Galvanizli Rulo JIS G3302 SGCC GI Sac
| teknoloji: | Sıcak Daldırma |
|---|---|
| yüzey: | Kişiye Özel Desenli |
| Test yapmak: | Üçüncü Taraf Denetimi Mevcut |
40mm çapı 20# 45# 60# Karbon Çelik Çubuk Yuvarlak Çubuk Yapı için Lazer Kesimi
| Anahtar kelime: | Karbon çelik çubuk |
|---|---|
| Ticaret Şartları: | FOB, CFR, CIF, EXW |
| Türü: | yuvarlak çubuk |
ST37 Hafif Karbon Çelik Bobine SAE1006 JIS Standart Siyah Demir Soğuk Dökme Annealed
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf: | SAE1010, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 vb. |
| bobin kimliği: | 508-610mm veya isteğinize göre |
GI Minimum Pul Galvanizli Çelik Rulo Çinko Sac Rulo SGCC DX51D
| Başvuru: | Yapısal Kullanım |
|---|---|
| Ticari Terim: | FOB, CRF, CIF, EXW |
| Kalınlık: | 30-1250 mm (±2 mm) veya Özelleştirilmiş |
Eşanjör için 34CrMo4 A103 Paslanmaz Kazan Çelik Boru Dikişsiz Yuvarlak
| Kalınlık: | SCH5~SCH160, STD, XS, XXS, 2mm~100mm |
|---|---|
| Dış çap: | 15 - 406 mm |
| Hata payı: | ±1% |
Sınıf SGCC DX51D Galvanizli Çelik Rulo 2.0mm Sıcak Daldırma Çinko Metal
| İsim: | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| Standart: | JIS G3302 / JIS G3312 /JIS G3321/ ASTM A653M / A924M 1998 |
| Seviye: | SGCC, SGLCC, CGCC, SPCC, ST01Z, DX51D, A653 |
Oluklu Çatı İçin Sıcak Daldırma Boyalı Galvanizli PPGI Çelik Rulo 6mm DX51D Z100g
| Malzeme: | Galvanize çelik |
|---|---|
| Ticaret Koşulları: | FOB CIF CFR EXW |
| Kalınlık: | 0,6-6 mm veya gerektiği gibi |
ASTM Q195 Düşük karbonlu çelik boru HR kare boru dikişsiz 10 * 10mm - 600 * 600mm
| Ürün Adı: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Standart: | GB, AISI, ASTM, DIN, En, SUS, Uns vb. |
| Çapraz: | 10*10mm-600*600mm veya gerekirse |
Çatı için 0.12 - 3MM Kalın Galvanizli Çelik Rulo Soğuk Haddelenmiş Dx51D Çinko
| Tip: | Bobin |
|---|---|
| Seviye: | DX51D |
| Pul: | Büyük/Normal/Minimum/Sıfır |


