Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Kaplamalı Boyalı Galvanizli Çelik Rulo 1500mm Oluklu
| Model numarası.: | Boyalı Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Genişlik: | 20-1500mm |
Özelleştirilmiş Karbon Çelik Rulo 10mm 12mm 16mm ASTM S355 S235
| Model numarası: | ASTM SS355 SS235 |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |
| Kalınlık: | 2-50mm veya gerektiği gibi |
Çinko Kaplı Galvanizli Dikdörtgen Çelik Boru ASTM Q235 Z30g Sıcak Daldırma
| Ürün adı: | Dikdörtgen Çelik Boru |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Sıcak haddelenmiş, sıcak daldırma |
| Kesit şekli: | dikdörtgen |
Çatı İçin 0.6mm RAL Renkli Boyalı Galvanizli Çelik Rulo PPGI Sıcak Daldırma
| Malzeme: | Galvanize çelik |
|---|---|
| Ticaret Koşulları: | FOB CIF CFR EXW |
| Kalınlık: | 0,6-6 mm veya gerektiği gibi |
ASTM SUS 201 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru 0.8 - 20mm 8K Yüzey
| Denetleme: | Üçüncü muayeneyi kabul edebiliriz |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.6-10MM veya gerektiği gibi |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
G60 AISI Dx51d Z40g Galvanizli Çelik GI Levha Levha Çinko Kaplı Normal Pul
| Tip: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2300mm veya gerektiği gibi |
| teknik: | Sıcak daldırma sıcak haddelenmiş |
ASTM A36 Karbon Çelik Plaka Soğuk Dolaştırılmış Kare Örnek 3mm Kalınlığı Ya da Özel
| Anahtar kelime: | soğuk haddelenmiş çelik levha |
|---|---|
| Model numarası: | A36 S235JR SS400 Q235 |
| Genişliği: | 700-2300mm veya istediğiniz |
A106B Karbon Çelik Tüp 20 mm Kalınlığı Özel Şekil Dikişsiz Düzensiz Tüp
| Anahtar kelimeler: | Karbon Çelik Boru |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | dikişsiz |
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı?: | Alaşımsız |
Hastelloy C276 Karbon Çelik Plak Inconel 718 Alaşım Soğuk Çelik 3mm Özel Boyut
| Anahtar kelime: | Alaşımlı Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf: | Hastelloy, Inconel, Monel |
| Yüzey: | Turşu veya müşteri isteğine göre |
Yüksek Kaliteli ISO Sertifikası Karbon Çelik Plakası ASTM A36 Orta Kalınlığı 4'x8' Boyutu
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Yükleme Limanı: | Şangay limanı, qingdao limanı veya gerektiği gibi |


