Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
JIS G3302 SGCC Galvanizli Çelik Gi Plakası 1220mm Genişliği Sıcak Batırılmış Çinko Kaplama
| Yüzey işleme: | galvanizli |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
| Genişlik: | 1000mm-1500mm veya gerektiği gibi |
ASTM SUS 316 Paslanmaz Çelik Düz Yaprak Gümüş 5mm 6mm Fırçalı 1220 X 2440
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,GB |
| Kalınlık: | 0.3-10mm veya gerektiği gibi |
ASTM A653 Galvanizli Çelik Rulo Metal Çinko Kaplı 3mm SPGC Soğuk Haddelenmiş
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1500mm veya Özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 0.2mm-3mm |
Çatı PPGI Galvanizli Çelik Oluklu Sac Boyalı Ral Renk 0.5mm Kalınlık
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Oluklu Levha/Levha |
|---|---|
| Şekil: | Dalga sayfası |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
AISI Hafif Karbon Çelik Rulo Özelleştirilmiş Q235B Q345 S45C HR 1220MM Genişlik
| anahtar kelime: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Standart: | AISI,ASTM |
| Kalınlık: | 2-50mm veya gerektiği gibi |
PPGI Renkli Kaplama Galvanizli Çelik Rulo 0.12- 6mm SGCC Soğuk Haddelenmiş
| Ticaret Koşulları: | FOB,EXW,CIF,CFR |
|---|---|
| teknoloji: | Sıcak daldırma, sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
| Çinko kaplama: | 30-275 gr/m2 |
OEM Q235 Q345 Karbon Sac Rulo Çelik 0.17mm-1.7mm
| teknik: | Soğuk haddelenmiş/sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Ticari Terim: | FOB, CFR, CIF, EXW |
| Genişlik: | 100-1250mm veya Gereksinim Olarak |
Soğuk Daldırma GI Galvanizli Çelik Rulo 28 Ayar SGCC Aluzinc Demir Eritilebilir Rulo
| Başvuru: | Basmakalıp |
|---|---|
| anahtar kelime: | Galvanizli Çelik Rulo |
| yüzey: | Galvaniz Kaplı |
Yarık Kenar Yüksek Karbonlu Çelik Rulo ASTM C45 1045 20 24 Ölçer 5MM 10 MM
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |
| Hata payı: | ±3% |
Shipbilding Karbon Çelik Plakası DH36 Deniz Yaprağı 6mm 8mm Özel Boyut
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | AH36, DH36, SS400, ASTM A36, A572, ST37, ST52, Q195 |
| Kaynağı: | Jiangsu Çin |


