Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
DH36 AH32 Karbon çelik levha 2m Uzunluk Soğuk çekilmiş hafif gemi yapımı gümüş
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM, DIN, JIS, GB, BS |
| Genişliği: | 600-2300mm veya gerektiği gibi |
ISO9001 ASTM Çekme Soğuk Haddelenmiş Hafif Çelik Rulo Düşük Karbonlu Yapısal Çelik
| Adedi: | 1 ton |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı \ Yarık Kenar |
| paket: | denize uygun standart paket |
P235GH Q960D Karbon Çelik Bobin Tam Sertlik 1220mm Genişlik İnşaat Endüstrisi için
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Sınıf: | A36, SS400, Q235B, Q960D, P235GH, S355 vb. |
| Boyut: | kişiselleştirilebilir |
20x20 Siyah Dikdörtgen Çelik Boru 6m Q195 Kaynaklı Kare Boru
| Uzunluk: | 6m, 6M 9M 12M veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Hata payı: | ±%5 |
| Teknik: | Sıcak/Soğuk Haddelenmiş |
İnşaat İçin Soğuk Haddelenmiş Karbon Çelik Rulo ASTM A36 Ss400
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Hata payı: | ±1% |
ASTM A283 C Sınıfı Karbon Çelik Plak Metal Yaprak Özel Boyutlu Siyah Yüzey
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | SAE1008 SAE1010 SAE1050 SAE1070 DH36 |
| Standart: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
Siyah Karbon Çelik Plakası 10mm 20mm SAE1008 SAE1010 SAE1070 4x8 Yüksek Kaliteli Düz Şekil
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | SAE1008 SAE1010 SAE1050 SAE1070 |
| Standart: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
Bölme Desteği Karbon H Çelik Bölüm 12m Konveyör Bant Karayolu U Kanalı
| Seviye: | Q235/Q235B/Q345/Q345B/Q355/Q245 |
|---|---|
| Başvuru: | Sıvı Dağıtımı, Yapı Tüpü, İnşaat, Petrol Kırma, Petrol Tüpü, Gaz Tüpü |
| Ticari Terim: | FOB, CRF, CIF, EXW |
S45C 1045 Karbon Çelik Çubuk Özel Boyutlar Kalıp Destek Çelik Standart Ambalaj
| Anahtar kelime: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Çubuk |
|---|---|
| Genişliği: | 700-2300mm veya istediğiniz |
| Sertifika: | ISO9001 |
Genel Karbon Aşınmaya Dirençli Çelik HRPO Levha JIS NM360
| Çelik Kalitesi: | NM360A,NM360B,NM360C |
|---|---|
| Genişlik: | 635-2200mm |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |


