Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
304 yuvarlak dikişsiz paslanmaz çelik boru sıcak döşenmiş 1 inç 2 inç 6000mm Uzunluk SS boru
| Ürün Adı: | Paslanmaz çelik boru |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
| Uzunluk: | 1000-11000mm veya gerektiği gibi |
Madencilik için OEM DIN Yüksek Aşınmaya Dayanıklı Sac Nm500 Çelik
| teknoloji: | Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Madencilik, Mühendislik Makinaları ve İmalatı |
| Kalınlık: | gereksinim olarak |
ASTM A653 Crc Galvanizli Demir Sac Z275 DX52D Metal Özelleştirilmiş
| Tip: | Çelik levha |
|---|---|
| Pul: | Normal / Minimum / Sıfır / Büyük |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş esaslı, sıcak daldırma galvanizli |
12mm HR Aşınmaya Dirençli Metal Levha Karbon Çelik Levha ISO NM400 NM500
| modeli: | NM400, NM500 |
|---|---|
| Tip: | takma plakası |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
Gümüş Astm A240 Soğuk Dönüşümlü Paslanmaz Çelik 8K Yansıtıcı Dönüşüm Özel Boyut
| Kenar: | Değirmen Kenarı, Yarık Kenar |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm veya gerektiği gibi |
| Renk: | Gümüş |
AISI A105 Delikli Haddelenmiş Çelik Profil Yağlı İnşaat Kanalı
| Ticaret Koşulları: | CIF CFR FOB |
|---|---|
| Başvuru: | Yapı |
| Paketleme: | paket halinde toplu |
Dekorasyon 201 Paslanmaz Çelik Yaprak Altın Ayna 1mm 2mm Kalınlığında Filmle Bitir
| Genişliği: | 600mm-2000mm veya gerektiği gibi |
|---|---|
| şekli: | düz |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm veya gerektiği gibi |
Oluklu ASTM A29 4mm İçin Yüksek Hassasiyetli Galvanizli Sac Düz
| Kalınlık: | 4mm veya gereği olarak |
|---|---|
| Şekil: | Plaka |
| Standart: | ASTM A29/A29M-05,JIS G4051/G3131/G3101/G3505,EN10130,TOCT380/1050/ISO630/683/4997/13976/5000/11949,K |
Aisi G500 Galvanizli Çelik Yaprak Sıcak Dolaştırılmış Zink Kaplama Z30g Mini Spangle
| Uygulama: | İnşaat, Otomotiv, Makine vb. |
|---|---|
| Paketleme: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Genişliği: | 1000mm-1500mm |
24 Ayar HR Düz Galvanizli Sac AISI Q355E Q345C
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
|---|---|
| sertifika: | ISO9001 |
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |


