Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
SGCC Z100g Galvanizli Çelik Taş Çatı Taş Dalga Şekli 2mm 3mm Sıcak Daldırılmış
| Ürün Adı: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Yüzey: | Galvanizli, galvalume, ral rengi kaplamalı |
| Efekt Genişliği: | 820mm/840mm/940mm/1000mm/1025mm/1050mm/Diğer |
Reklam ve Dekorasyon için DX54D DX55D Galvanizli Çelik Sac Levha
| Kaplama: | Z61-Z90 |
|---|---|
| Ürün adı: | galvanizli çelik sac |
| Standart: | ASTM A29/A29M-05,JIS G4051/G3131/G3101/G3505,EN10130,TOCT380/1050/ISO630/683/4997/13976/5000/11949,K |
0.2MM Sıcak Daldırma SGCH Galvanizli Sac 0.3MM DX51d DX52d DX53d
| Tip: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-4 mm veya gerektiği gibi |
| Uzunluk: | 12M, 6m, 6.4M, müşterinin gerçek ihtiyacına göre |
Sıcak Haddelenmiş Hafif Düşük Karbonlu Çelik Rulo A36 A516 Sınıf 60 3 * 1550MM
| Tip: | Sıcak Karbon Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Şekil: | Çelik Rulo |
| sertifika: | ISO9001, SGS |
Q235 Sıcak Haddelenmiş JIS Karbon Çelik Rulo 1220mm Yapısal Özel Boyut
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Kalın: | 1,8-20 mm veya gereği olarak |
| teknik: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
Korozyon Önleyici Kaplamalı HR Orta Karbonlu Çelik Sac 0.5-80mm 5mm 2mm
| Şartname: | gereksinimlere göre |
|---|---|
| kurşun zamanı: | 7-10 gün |
| Kalınlık: | 0,5-80 mm veya Özelleştirilmiş |
JIS S235JR Q235B Karbon Çelik Rulo Sıcak Haddelenmiş Özelleştirme 1220MM Genişlik
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Şekil: | Bobin |
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, vb. |
ASTM A563 Galvanizli Metal Sac S350GD 0.5mm Z120g
| Tip: | Çelik saç |
|---|---|
| Seviye: | ASTM A563 S350GD |
| teknoloji: | Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş |
NM450 NM500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac Levha 1 İnç Kalın Sıcak Haddelenmiş 450HB
| anahtar kelime: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac |
|---|---|
| Adedi: | 2 Ton |
| Kalınlık: | 2mm-100mm veya gerektiği gibi |
Sıcak Haddelenmiş GI Galvanizli Çelik Rulo 0.8mm SECC DX51 1220mm Özel Boyut
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Rulo |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2000mm veya gerektiği gibi |
| Pul: | Küçültülmüş Pul Kaplama veya Pulsuz |


