Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
80g 120g Sıcak Daldırılmış Galvanizli Çelik Yaprak Q195 Sınıfı GI Bobinleri SGCC JIS G3302
| Anahtar kelime: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Malzeme: | Galvanizli çelik |
| Genişliği: | 600mm-1500mm veya gerektiği gibi |
ODM Kalınlığı 1mm Soğuk Haddelenmiş Çelik Levha Metal ASTM A36 S355
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
|---|---|
| Uzunluk: | gereği olarak |
| teknoloji: | soğuk haddelenmiş |
Yapı Malzemesi Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Rulo Hr Q235 Q195 Siyah 1250mm
| Tip: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Genişlik: | 600-1250mm veya özelleştirilmiş |
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme |
ASTM A240 SS 0.5mm Paslanmaz Çelik Sac 304 201 430 Soğuk Haddelenmiş Ayna Kaplama
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 410 420 430 904L |
| Ölçek: | Mevcut, üçüncü denetimi de kabul edebiliriz |
AISI 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 2b Kaplama Plakası 2mm Kalın 4X8 FT
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| teknik: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
| Kalite: | Üçüncü muayene mevcuttur |
42Crmo 35Crmo Karbon Çelik Bobin Eğlenme 0.8mm Kalınlığı OEM Sıcak Dolaştırılmış
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar |
| Yüzey: | siyah veya gerektiği gibi |
İş Aleti Sıcak Kalıp Çelik H13 AISI Sac Levha 4CrMnSiMoV
| Uzunluk: | gereği olarak |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |
JIS SGCC Galvanizli Çelik Yaprak S250GD Z60 Çinko Kaplı Ho Daldırılmış Standart Boyut
| Teknoloji: | Sıcak daldırma, sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Çinko Kaplama: | 30-275 gr/m2 |
| Uzunluk: | gereksinim olarak |
ASTM Q235 Çinko Kaplı Galvanizli Çelik Sac Metal GI 26 Ölçer 4ft X 8ft Ev İçin
| Tip: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2300mm veya gerektiği gibi |
| Çinko kaplama: | Z30-275g |
Astm A240 904L Paslanmaz çelik plaka SS Plate Mirror Finish BA Finish Cold Rolled
| Ürün Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Sınıf: | 310S, 316Ti, 316L, 316, 321, 410S, 347, 304, 304L, 904L, 317L |
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,GB |


