Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Kalıp Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Sac T23353 H13 4cr5mosiv1
| Tip: | Aşınmaya Dayanıklı Plaka |
|---|---|
| Genişlik Aralığı: | 1000mm 1200mm 1500mm 1800mm 2000mm |
| Uzunluk Aralığı: | 2500mm 3000mm 5800mm 6000mm |
DX51d Z275 Galvanizli Sac Levha Sıcak Daldırma 4FT X 8FT Sıfır Pullu
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Levha/Sac |
|---|---|
| teknik: | Sıcak daldırma, soğuk haddelenmiş |
| Kaplama: | Z275-Z600, Z81-Z120 veya gerekli |
NM360 Aşınmaya Dayanıklı Sac 150mm Yüksek Sertlik
| Seviye: | NM360 NM400 NM450 NM500 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm-12000mm |
| Genişlik: | 1000mm-2500mm |
SGCC DC51D + Z GI İnşaat İçin Sıcak Galvanizli Çelik Metal Rulo Ruloları
| Yüzey işleme: | Galvaniz Kaplı |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Daldırma |
| kullanım: | İnşaat Yapısı |
Petrol ve Gaz Boru Hattı için 10 # Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Boru
| Ana Kullanım: | Su veya Gaz Borusu/Çelik Borular/İskele, vb. |
|---|---|
| teknik: | ERW |
| Uzunluk: | 16 Metrenin Altındaki Herhangi Bir Uzunluk |
S30403 S30400 Paslanmaz Çelik Sac Levha 2b Bitmiş 0.8 * 1200 * 2400mm Soğuk Haddelenmiş
| Yüzey: | 2B, BA, No.1, No.4, HL, 8K, Ayna Kaplama |
|---|---|
| paket: | Standart İhracat Paketi |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
Q460d Q690d Yüksek Güçlü Çelik Yaprak 1200mm Genişliği Sıcak Lastiklenmiş
| Anahtar kelime: | karbon çelik levha |
|---|---|
| Kaynağı: | Jiangsu, Çin |
| Kenar: | Çatlak/Mill Kenarı |
Yuvarlak Delik Galvanizli Çelik Yaprak Perforasyonlu Plak S355 Özel Şekil
| Ürün Adı: | Galvanizli çelik delikli sac |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,6-16mm veya gerektiği gibi |
| Genişliği: | 600mm-2300mm veya gerektiği gibi |
ST37 ST52 Hafif Karbon Çelik Rulo A36 Sıcak Haddelenmiş Tam Sert 1000mm-12000mm
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
|---|---|
| Şekil: | Çelik Rulo |
| Kalınlık: | 0,2-100 mm |
NM500 Aşınmaya Dayanıklı Sac 2500mm Brinell Sertlik Plakası
| Seviye: | NM360 NM400 NM450 NM500 |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, Yağlı veya gerektiği gibi |
| Uzunluk: | 1000mm-12000mm |


