Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Köprü İnşaatı için 5mm JIS SKD11 Aracı Çelik Sac
| Tip: | Soğuk İş Kalıp Çeliği |
|---|---|
| Sertlik: | ≤255HBS |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
Özel Kalınlık 6mm-50mm Aşınmaya Dayanıklı Sac Metal WearTuf400
| Tip: | Tuf 400 giyin |
|---|---|
| İşleme: | Alev kesme |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
360-450 Sertlik ile Yüksek Mukavemetli Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac NM400A/B/C
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Sertlik: | 360-450 |
| Çelik Kalitesi: | NM400A,NM400B,NM400C |
No 1 JIS Standart 304 Sıcak Lastikli Paslanmaz Çelik Plakası Dekorasyon için 1220mm Genişlik
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Malzeme: | 201 304 316 316L 410 420 430 904L |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Astm 240 S32205 Dupleks paslanmaz çelik levhası No.1 8 mm kalınlığında sıcakta yuvarlanmış
| Adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Malzeme: | 201 304 316 310 410 420 430 904L 2205 |
| Tedavi: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
Alaşımsız Malzeme Özelleştirilmiş ASTM A106-A Soğuk Haddelenmiş Karbon Çelik Sac 1.8-20mm Kalınlık
| Başvuru: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Boru Yapımı, |
|---|---|
| Dış görünüm geçişi: | EVET |
| teknoloji: | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |
ASTM DX51D Galvanizli Çelik Yaprak Gi Roll 24 26 Gauge Kalınlığı Çatı için Sıcak Daldırılmış
| Ürün Adı: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Sınıf: | DX51D/SGCC, A36 Grade50 SS400 Q235 |
| Kalınlığı: | 0,2-4 mm veya gerektiği gibi |
Yüksek Güçlü ASTM A36 Karbon Çelik Bobin A570 Gr. D 3.2mm Sıcak Dolaştırılmış Ms Yaprak
| Türü: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Malzeme: | A36,A570,Q195,Q235,Q345,45#,SPHC,SS400,Q235,Q345,20# |
| Kalınlığı: | 3-20mm veya istendiği gibi |
SUS 316 316L Paslanmaz çelik levhası 2B Yüzeyi 0.3mm-3.0mm Kalınlığı İnşaat için
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,EN,DIN,GB |
|---|---|
| Şekli: | düz |
| Genişliği: | 1000mm-2000mm |
Sıcak olarak yuvarlanmış karbon çelik plaka SA516 Sınıf 70 8mm Ms Yaprak 2300mm Genişliği Endüstri için
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Standart: | GB/T 24186-2019 GB/T711 |


