Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Gemi inşaatı Karbon Çelik Yaprak Metal Astm A500 A514 1mm 2mm Soğuk olarak yuvarlanmış
| Anahtar kelime: | Karbon Çelik Sac |
|---|---|
| Teknoloji: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
| Genişliği: | 600-2300mm veya istenildiği gibi |
AISI 0,5 mm A526 Yüksek Mukavemetli Galvanizli Sac Levha Metal
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
|---|---|
| sertifika: | ISO9001 |
| Genişlik: | 1000m-2000m |
SUS S275 SS400 Karbon Çelik Rulo 24 Ayar Sıcak Haddelenmiş 1220 Genişlik Demir Metal
| Tip: | Çelik Rulo |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş |
| Hata payı: | ±1% |
Ms Sıcak olarak yuvarlanmış karbon çelik plaka Yapısal çelik levhalar ASTM A36 Demir çelik levha 20 mm kalınlığında
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Standart: | GB/T709-2006, ASTM A36, JIS G4051 |
| Kalınlığı: | 0.6-100mm veya gerektiği gibi |
AISI Keski Aleti Sıcak Haddelenmiş H13 Kalıp Çelik Sac Karbon Çelik Metal
| yüzey: | Siyah renk |
|---|---|
| Şekil: | düz |
| özel kullanım: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
SAE 1018 Karbon Çelik Plakası 5 mm Sıcak Dolaştırılmış Demir Metal Yapı için 1250 mm Genişlik
| Anahtar kelime: | Karbon çelik plaka |
|---|---|
| Sınıf: | SS400, ASTM A36, A572,ST37,ST52,Q195 |
| Yüzey: | Kaplama, Sıcak Daldırma Galvanizleme, Elektrokaplama, Kum |
Sıcak Haddelenmiş Karbon Çelik Metal Bobin 26 Ayar AISI Q345 Q235
| yüzey: | Tablo |
|---|---|
| Fiyat terimi: | T/TL/C (%30 mevduat) |
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
S235 ASTM Hafif Karbon Çelik Rulo Sac Levha 0.5mm Sıcak Haddelenmiş
| teknik: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Genişlik: | 0.5mm-5000mm veya gerektiği gibi |
| Kalınlık: | 0.1mm-5000mm veya gerektiği gibi |
0.5mm HR Karbon Astm A283 Çelik Sac 0.1mm-300mm Kalınlık Cr12Mov
| Sertlik: | 255 ~207HBW |
|---|---|
| İşleme Hizmeti: | Bükme, Kaynak, Kesme, Delme |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
ASTM ISO Karbon Çelik Tüpler Sıcak Dolaştırılmış 60 - 200 mm Çapraz Düz
| Anahtar kelime: | Sıcakta yuvarlanmış çelik boru |
|---|---|
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı?: | Alaşımsız |
| Uygulama: | Akışkan Borusu, Kazan Borusu, Sondaj Borusu, Kimyevi Gübre Borusu |


