Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
65Mn Yüksek Basınçlı Soğuk Haddelenmiş Sac Levha Özelleştirilmiş
| Şartname: | Yüksek güç |
|---|---|
| Sertlik: | 300-340 HB |
| Tip: | soğuk haddelenmiş |
Siyah 20 Ayar Soğuk Haddelenmiş Sac AISI 1020 SS400 Q235B 0.1mm-80mm Mevcut
| Ürün uygulaması: | inşaat, yapı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 10-15 gün |
| teknoloji: | soğuk haddelenmiş |
AISI 1020 Soğuk Haddelenmiş Sac İmalat Endüstrileri İçin Yüksek Mukavemet
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Genişlik: | 600mm-1500mm, özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 2-200mm veya gerektiği gibi |
TH RAEX Aşınmaya Dayanıklı Plaka Sıcak Haddelenmiş Çelik Mn13 NM450 NM550
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
| Örnek: | mevcut |
Astm A588 1055 Soğuk Haddelenmiş Sac MS CR Sac ST-37 S235jr S355jr
| Standart: | AISI ASTM DIN GB JIS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2-200 mm |
| Genişlik: | 600mm - 4000mm veya gerektiği gibi |
Genişlik 0.6m Astm 3mm Kalınlık Sıcak Haddelenmiş Sac
| Başvuru: | Köprü, Gemi, Bina, Duvar, Kazan |
|---|---|
| özel kullanım: | Köprü, Gemi, Bina, Duvar, Kazan |
| Genişlik: | 0.6m-3m veya gerektiği gibi |
Sıcak Daldırma Sac Galvalume Al-Zn Kaplama Sac DC52D+AZ DC53D+AZ
| Kalınlık: | 0,3-2 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 700-1250mm |
| Başvuru: | Soğuk şekillendirme |
S40C JIS G4051 1040 Taş 5 mm kalınlığında sıcak yuvarlanmış Özel Boyut Makine Yapısı Kullanımı
| Anahtar kelime: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Malzeme: | S20C S25C S45C S40C S50C S55C S60C S65C S70C S75C vb. |
| Menşe yeri: | Jiangsu Çin |
S235j2 S275 S355 Sıcak lastikli çelik levha karbon 14 ölçüm kalınlığı ISO İnşaat için
| Anahtar kelime: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Malzeme: | SS400,Q235,Q345R,SA302,SA516,A572,S275,S355 |
| Teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
Yüksek hassasiyetli soğuk lastikli çelik plaka SPCC DC01 1mm 2mm Özel Boyutlu Cr plaka
| Anahtar kelime: | soğuk haddelenmiş çelik sac |
|---|---|
| Malzeme: | SPCC DC01 DC02 |
| Teknoloji: | soğuk haddelenmiş |


