Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
Q345q 40mm Sıcak Haddelenmiş Sac Alaşımlı Yapısal
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Köprüler ve demiryolları |
| lider zaman: | 7-10 gün |
Karbon Sıcak Haddelenmiş Sac Levha SS400 65Mn Özel Kalınlık
| Plaka numarası: | 65 Milyon |
|---|---|
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
| Sertlik: | 240-270 HB |
Sıcak Haddelenmiş Sac Bükme S355jr S355 S355j2 Q345 St 52-3
| Başvuru: | Köprü, Gemi, Bina, Duvar, Kazan |
|---|---|
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
Yüksek Sıcaklık Bantlama Sıcak Haddelenmiş Sac ASTM A283
| kullanım: | Gemi Plakası, Bina Yapısı, Kazan Plakası |
|---|---|
| yüzey: | Siyah, Yağlı, Boyalı, Galvanizli vb. |
| İşleme Hizmeti: | Kaynak Bantlama Rulo Çözme Delme |
Yüksek Mukavemetli Yapısal Çelik Sıcak Haddelenmiş Sac Düşük Alaşımlı S355 JR
| Genişlik Aralığı: | 600-3000 mm veya gereği olarak |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-300 mm veya gereği olarak |
| Sertlik: | 70-80B |
S355JR S355J0 Karbon Sıcak Haddelenmiş Sac 8mm-150mm Levha Eşdeğer Malzeme
| Kalınlık: | 8-150mm |
|---|---|
| Sertlik: | 70-80 B |
| teknik: | sıcak haddelenmiş |
Korozyon Direnci Sıcak Haddelenmiş Sac ASTM A53 65Mn S355 S235
| yüzey: | Siyah |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| Standart: | DIN GB ISO JIS ASTM |
Q345R SA387 Gr22 Düşük Karbonlu Sıcak Haddelenmiş Sac 4mm-25mm
| Başvuru: | Petrokimya Mühendisliği |
|---|---|
| Tip: | Kazan Çeliği |
| Stoklamak: | Stokta var |
Karbon 1mm - 4mm Sıcak Haddelenmiş Sac Astm 1045 1055 45# S45c C45
| Genişlik Aralığı: | 600-1100mm |
|---|---|
| Uzunluk Aralığı: | 2-5 M |
| Kalınlık: | 1-4mm |
EN 10025 S355J2 S235JR Dekorasyon için sıcak vallası çelik levha işleme kesim
| Anahtar Kelimeler: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Malzeme: | S355J2 S235JR |
| Kalınlığı: | 0.6-20mm veya Özelleştirilmiş |


