Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
10mm 20mm Kalınlık Sıcak Haddelenmiş Çelik Levha ASTM A36 Q235A Q345A Karbon Levhalar
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Teslimat süresi: | 7-10 gün |
| Uzunluk: | 3000mm veya gerektiği gibi |
GB Q235B Q355D Karbon Çelik Yaprak ASTM A36 SS400 15mm Sıcak Lastikli HRC Hafif Siyah Ms Çelik Plakası
| Ürün Adı: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Türü: | Çelik levha |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
ASTM Q335 Q355 Kimyasal Ekipmanlar İçin Sıcak Haddelenmiş Sac Hafif Karbon
| Tip: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| Test yapmak: | Üçüncü Taraf Denetimi Mevcut |
ASTM A1088 A109 Metal Mobilya İçin Soğuk Haddelenmiş Sac 0.3mm
| İsim: | Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM,DIN,JIS,BS,GB/T |
| Kalınlık: | 0.3MM-6.0MM |
ASTM Q345 Q235 Soğuk lastikli çelik levha plaka düşük alaşım plaka 4FT x 8FT Özel Boyut
| Ürün Adı: | soğuk haddelenmiş çelik sac |
|---|---|
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, SUS |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
S235 S275 S355 2400mmx1200mmx2.38mm Soğuk Haddelenmiş Sac Hafif Kalın Karbon Çelik Levha
| Uzunluk: | 1-6m |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Genişlik: | 600-2500mm |
ASTM A283 Bina İnşaatı İçin Soğuk Haddelenmiş Çelik Sac Karbon 2200mm
| Ürün adı: | soğuk haddelenmiş çelik sac |
|---|---|
| Uzunluk: | gereği olarak |
| Genişlik: | 1000-2200mm veya özelleştirilmiş |
EN S235JR Sıcak Dolaşmış Çelik Yaprak MS Plate S355JR 10mm 15mm Özel Kesim
| Ürün Adı: | Sıcak haddelenmiş karbon çelik sac |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Galvanize edilmiş, kaplanmış veya istendiği gibi |
| Teknoloji: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
Özel Yüksek Mukavemetli Sıcak Haddelenmiş Çelik Levha Metal AISI 4140 42CrMo 42CrMo4
| teknoloji: | Sıcak Haddelenmiş/Soğuk Haddelenmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Kazan&Ekonomizer, Enerji, Petrokimya, Madencilik, Gıda, Kağıt, Gaz Ve Akışkan Sanayi |
| Kalınlık: | gereksinim olarak |
JIS DC05 Soğuk lastikli çelik levha Ms Düz levha Derin damgalama 1mm 2mm Kalınlığı
| Ürün Adı: | soğuk haddelenmiş çelik levha |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,6-6 mm veya gerektiği gibi |
| Genişliği: | 600-2300mm veya gerektiği gibi |


