Tüm ürünler
-
Sıcak Haddelenmiş Sac
-
Soğuk Haddelenmiş Sac
-
Karbon Çelik Rulo
-
karbon çelik levha
-
Galvanizli Sac
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
Paslanmaz çelik boru
-
Karbon Çelik Boru
-
Galvanizli Çelik Boru
-
Paslanmaz Sac
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Sac
-
Kaynak Çelik Boru
-
Karbon Çelik Çubuk
-
Kazan Çelik Boru
-
Haddelenmiş Çelik Bölüm
-
Dikdörtgen Çelik Boru
-
Nancy당신의 회사 품질은 정말 좋습니다. 지금까지 나는 불량률 제로를 만났습니다. 이 좋은 상태를 유지하시길 바랍니다! 감사해요. -
Bay LosifKarbon çeliği ürünleri yüksek kaliteye sahiptir. Teslimat zamanında. Çok hoş bir işbirliği! -
kehribarFirma kaliteniz gerçekten çok iyi, şimdiye kadar sıfır kusur oranı ile karşılaştım. Umarım bu iyi durumu korursunuz! Teşekkürler. -
Mikeمنتجاتها من الصلب الكربوني ذات جودة عالية. التسليم في الوقت المحدد. تعاون طيب للغاية! -
korisผลิตภัณฑ์เหล็กกล้าคาร์บอนมีคุณภาพสูง จัดส Aman Tanrım!
anahtar kelimeler [ hot rolled steel sheet ] eşleşme 393 Ürünler.
ASTM A36 Soğuk Haddelenmiş Sac 1250mm İnşaat İçin Karbon Çelik
| Uzunluk: | 600mm~1500mm veya Müşteri Gereksinimleri |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Genişlik: | 600mm-1250mm |
Özel Cr Soğuk Haddelenmiş Sac MS Düz Sac Levha SS400 AISI 1020 Q235A
| paket: | Denize Uygun Standart Paket |
|---|---|
| Ürün İşleme: | Bükme, Kaynak, Rulo Açma, Kesme, Delme |
| Öğe: | SS400 A36 Q235 Q345 S235JR soğuk haddelenmiş çelik sac |
ASTM S275 Düşük Karbonlu Soğuk Haddelenmiş Sac S295 S355 Genişlik 600 - 2000MM
| Ürün: | soğuk haddelenmiş çelik sac |
|---|---|
| teknoloji: | soğuk haddelenmiş |
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
Düz Kaynama Plakası Sıcak Haddelenmiş Sac Karbon Çelik Orta Levha
| Özel: | Kaynatma Plakası |
|---|---|
| Kalınlık: | 4,5-200 mm veya Özelleştirilmiş |
| tüp: | sıcak haddelenmiş |
A516 GR.70 Karbon Sıcak Haddelenmiş Sac Levha İnşaat İçin 10mm Kalınlık
| anahtar kelime: | Sıcak haddelenmiş karbon çelik sac |
|---|---|
| sertifika: | SGS,ISO9001 |
| Kalınlık: | 0,1-250 mm |
Prime ASTM St 37 St 52 S235 S275 Özel Boyut
| Teknoloji: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Uzunluk: | Gereksinimler olarak |
| Genişliği: | 1000-2300 mm veya gerektiği gibi |
DC01 DC02 Soğuk lastikli çelik levha yumuşak levha 4x8 ayak bina için özelleştirilmiş boyut
| Türü: | Çelik saç |
|---|---|
| Teknik: | soğuk haddelenmiş |
| Genişliği: | 600mm-2000mm veya gerektiği gibi |
Yapı Malzemeleri İçin Hafif Sıcak Haddelenmiş Sac Levha ASTM 283 C Sınıfı
| Tip: | Çelik saç |
|---|---|
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
| Ticaret Koşulları: | FOB,CRF,CIF,EXW |
Q235 ASTM Karbon Sıcak Haddelenmiş Çelik Levha Sac Özel Boyut 1000mm
| teknoloji: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| anahtar kelime: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
Alaşımlı Düz Sıcak Haddelenmiş Sac Levha 42CrMo AISI 4142 Karbon Yapısal
| Şekil: | Plaka |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Çıplak, Yağlı, vb. |
| Genişlik: | 2200mm |


